شنبه 1 مهر 1402 شمسی /9/23/2023 2:20:37 PM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:57808
  • زمان انتشار:يکشنبه 7 خرداد 1402-9:24
  • کاربر:

در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی مجتمع صنعتی چادرملو پس از ارائه گزارش‌های مبسوط مدیر مجتمع و مدیران واحدهای مختلف در خصوص عملکرد ۲ ماهه امسال، طرح‌ها و برنامه‌های افزایش تولید، ارتقای بهره‌وری و تدابیر بیش از پیش کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی، مهندس طاهر‌زاده مدیرعامل چادرملو با مثبت ارزیابی کردن عملکرد تولید محصولات زنجیره فولاد طی سال ۱۴۰۱ و نیز ۲ ماهه ابتدایی سال جدید که موفق به کسب رکوردهای بی‌سابقه از ابتدای فعالیت واحدهای تولید شمش فولاد و آهن اسفنجی شدیم افزود: باوجود محدودیت‌های ناشی از مصرف انرژی و کاهش قیمت‌های جهانی فولاد، چادرملو موفق شده است نسبت به سایر شرکت‌های هم ردیف از سودآوری قابل قبولی برخوردار شود.
هوشمند‌سازی در دستور کار چادرملو

به گزارش بیرونیت، مدیرعامل چادرملو گفت: امسال هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ‌آهن و پیش‌بینی قیمت محصولات فولادی، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت‌پذیری بسیار سنگین‏‏‌تر می‌شود.
باید تمام سعی و توان خود را برای افزایش تولید به‌ویژه در انتهای زنجیره، افزایش بهره‌وری و راندمان تولید و کاهش مصرف حامل‌های انرژی با رعایت کامل ضوابط زیست محیطی به کار ببندیم. مهندس طاهر‌زاده با تاکید بر تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در جهت کسب بالاترین استانداردهای زیست محیطی برای تولید افزود: آموزش و به کار‌گیری تجهیزات مدرن، روز آمد کردن و هوشمند‌سازی فرآیند تولید فولاد به‌خصوص در صنایع پایین دستی نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های تولید و توسعه پایدار خواهد داشت. در ادامه این نشست دکتر صلاحی رئیس هیات‌مدیره چادرملو ضمن تشکر از تلاش‌های بی‌وقفه و قابل تقدیر تمامی مدیران شرکت در بهبود شرایط تولید گفت : چادرملو به عنوان یک شرکت صنعتی شاخص در استان یزد شناخته می‌شود، از این رو وظیفه ما و شما برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول بسیار خطیر و مهم است و از اینکه می‌بینم دغدغه مدیران در جهت ارتقای بهره‌وری و اعمال تدابیر زیست محیطی است بسیار خرسندم. همچنین دکتر فاطمی اردکانی نایب‌رئیس هیات‌مدیره چادرملو ضمن تقدیر از اقدامات موثر مدیران شرکت در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی تاکید کرد ‌‌‌: باید همه توان و تخصص خود را برای هوشمند‌سازی چرخه تولید به کار گیریم تا علاوه بر ارتقای کیفیت بتوانیم محصولات زنجیره را متناسب با نیاز مشتری تولید کنیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین