چهارشنبه 8 آذر 1402 شمسی /11/29/2023 4:43:28 AM

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران از هجدهم الی بیست و یکم مهرماه در محل نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در نیم‌ور برگزار خواهد شد.
حضور بیش از ۵۰۰ مجموعه در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران

به گزارش اقتصادنامه به نقل از ایسنا، محمد حلاجیان مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در اینباره به ایسنا گفت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۱۳۰ هزار مترمربع برگزار می‌شود.

وی افزود: در نمایشگاه امسال حدود ۵۰۰ مجموعه شامل شرکت‌ها، معادن و سایر صنایع مرتبط با سنگ حضور دارند و حدود ۳۵ هزار تن سنگ کوپ در معرض دید عموم قرار خواهد داشت.

حلاجیان ادامه داد: از ۲۵ کشور برای بازدید از نمایشگاه دعوت به عمل آمده و برگزاری دوره‌های آموزشی با اساتید داخلی و خارجی از برنامه‌های جنبی نمایشگاه است.

وی با اشاره به افزایش متراژ نمایشگاه در فضای سنگ کوپ نسبت به سال گذشته، گفت: برگزاری نشست‌های بین‌المللی مرتبط با سنگ و میز سنگ از برنامه‌هایی است که در نمایشگاه سال جاری پیش‌بینی شده است.

نیم‌ور از از توابع استان مرکزی در ۲۶۰ کیلومتری غرب تهران و پانزده کیلومتری جاده دلیجان به محلات قرار دارد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی سنگ ایران نیز در کیلومتر ۳ جاده نیم‌ور دلیجان قرار گرفته است.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین