دوشنبه 27 فروردين 1403 شمسی /4/15/2024 12:15:07 AM

شرکت جهان فولاد سیرجان در سال ۱۴۰۲ عملکرد بسیار درخشانی از خود به جای گذاشت که نتیجه آن، رشد تولید به‌رغم افزایش محدودیت‌‌‌های انرژی در مقایسه با سنوات قبل، رشد فروش داخلی و صادراتی، ثبت ۶۵ رکورد کمی و کیفی تولید، رشد ارزش بازار در تابلوی فرابورس و دستاوردهای بزرگ در پیشبرد طرح‌‌‌های توسعه بود.
عملکرد درخشان جهان فولاد سیرجان در سال ۱۴۰۲

به گزارش بیرونیت، کل تولیدات «فجهان» در سال ۱۴۰۲ به ۲میلیون و۱۶۴هزار تن رسید که حاکی از رشد ۱ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۱ است و این رشد تولیدات در حالی محقق شد که محدودیت‌‌‌های انرژی نسبت به سال ۱۴۰۱ افزایش یافته بود.
درآمد فروش داخلی جهان فولاد سیرجان نیز در سال ۱۴۰۲ به ۱۶‌هزار و ۵۹۸ میلیارد تومان رسید که ۳۳‌درصد بیش از سال ۱۴۰۱ است. حجم تولید میلگرد به‌‌‌عنوان محصول نهایی در شرکت جهان فولاد سیرجان در سال ۱۴۰۲ با افزایش ۸ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۱ به۳۶۴هزار تن رسید.

ارزش صادرات مستقیم این شرکت در سال ۱۴۰۲ به ۱۸۰۰ میلیارد تومان رسید که حاکی از جهش ۴۲ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۱ است. ارزش بازار «فجهان» روی تابلوی معاملات فرابورس نیز در پایان سال ۱۴۰۲ به۳۴۶هزار میلیارد ریال رسید که رشد ۲۶ درصدی نسبت به پایان سال ۱۴۰۱ را نشان می‌‌‌دهد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین