شنبه 5 خرداد 1403 شمسی /5/25/2024 11:37:16 PM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:71061
  • زمان انتشار:شنبه 25 فروردين 1403-22:43
  • کاربر:
با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو:

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو صبح امروز شنبه ۲۵ فروردین ماه۱۴۰۳ برگزار شد.
مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد

به گزارش بیرونیت به نقل از مس پرس، مراسم معارفه دکتر حسین مدرس خیابانی مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران امروز با حضور مهندس محمدرضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو، هیات مدیره، معاونان، مدیران شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیران مجتمع های تولیدی مس سرچشمه، مس شهربابک، مس سونگون و دره آلو برگزار شد.


افزایش تولید و سرعت بخشی به اجرای پروژه ها؛ اولویت شرکت ملی صنایع مس ایران

دکتر مدرس خیابانی در این مراسم، با تاکید بر این موضوع که اولویت اصلی ما در شرکت ملی مس بر دو محور متمرکز خواهد بود، گفت: اولویت نخست ما در شرکت، افزایش میزان تولید و اولویت بعدی سرعت بخشیدن به اجرایی شدن پروژه هاست.

وی با تاکید بر این موضوع که باید بتوانیم معدن را جایگزین نفت کنیم، خاطرنشان کرد: این در حالی است که معدن جایگزینی ندارد. باید به دنبال تعالی مجموعه شرکت ملی صنایع مس باشیم و اولویت ها را فراموش نکنیم.

دکتر مدرس خیابانی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که با اتحاد، همبستگی و تلاش به تولید یک میلیون تن کاتد در چشم انداز تولید شرکت ملی صنایع مس ایران نایل شویم.

همچنین مهندس موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز با تبریک عید سعید فطر و تاکید بر این که در فرمایشات مقام معظم رهبری و صحبت های رئیس جمهور و نیز برنامه هفتم توسعه به موضوع معدن و صنایع معدنی توجه ویژه ای شده است، اظهار کرد: با توجه به دستور مقام معظم رهبری در آغاز سال ۱۴۰۳ در خصوص «جهش تولید و مشارکت مردمی» انتظار دارند این امر به طور قطع محقق شود که مهم‌ترین نقطه اتکاء در این خصوص بخش معدن و صنایع معدنی است. لذا وظیفه همه ما به ویژه دوستانی که در شرکت ملی مس فعالیت می کنند، سنگین است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر خرمی شاد گفت: امیدوارم دکتر مدرس خیابانی نیز مسیری که در شرکت مس آغاز شده است را با توان بیشتری ادامه دهند.

مهندس موثقی‌نیا با اشاره به این که دکتر مدرس خیابانی از افراد با سابقه حوزه صنعت و در گروه مدیران ارشد محسوب می شوند و پیش از این نیز در وزارت صمت حضور داشته اند، افزود: امیدوارم با درایتی که در ایشان سراغ دارم شاهد رشد روزافزون و توسعه پروژه ها در صنعت مس باشیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه از زحمات دکتر امیر خرمی شاد مدیر عامل سابق شرکت ملی صنایع مس ایران قدردانی شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین