شنبه 2 تير 1403 شمسی /6/22/2024 2:51:44 AM
مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل محصولات فولاد مبارکه خبر داد:

مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل محصولات فولاد مبارکه از افزایش حمل محصول به مقصد مشتریان به‌عنوان موفقیت و گام دیگری در راستای پاسخ‌گویی حداکثری و به‌موقع به نیاز مشتریان و خلق ارزش مشترک برای جامعه از سوی فولاد مبارکه یاد کرد.
رکورد حمل انواع محصولات فولاد مبارکه به مقصد مشتریان ارتقا یافت

به گزارش بیرونیت، مجید فخاری در این باره گفت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری که اکثر نواحی فولاد مبارکه توانستند تولید خود را ارتقا دهند، در حوزه حمل نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و نهایی‌ترین حلقه‌های زنجیره تولید فولاد مبارکه، با حمل بیش از ۸۹۵ هزار تن انواع محصولات به مقصد مشتریان، رکورد جدیدی در ارسال و تحویل محصولات به ثبت رسید.

وی با بیان اینکه از این میزان حمل ۷۸۸ هزار تن به‌صورت جاده‌ای و ۱۰۷ هزار تن به‌صورت ریلی انجام شده شده است، تصریح کرد: رکورد حاصله حدود ۸ درصد بیشتر از برنامه ماهانه و نسبت به رکود ماهانه قبل که در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۹ به دست آمده بود، ۴۱ هزار تن بیشتر است.

مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: در مجموع در دوماهه ابتدای سال جاری بیش از ۱ میلیون و ۶۴۰ هزار تن انواع محصولات به مقصد مشتریان ارسال شده که حدود ۱۱ درصد آن حمل ریلی و ۸۹ درصد آن به‌صورت حمل جاده‌ای بوده است.

به گفته فخاری دستاوردهای چشمگیر حمل محصولات در سال گذشته و سال جاری در تداوم موفقیت‌ها و دستاوردهای شرکت در دیگر حوزه‌ها رقم خورد؛ اقدامی که حاصل تلاش، همدلی و تعامل مؤثر همکاران واحد برنامه‌ریزی و کنترل حمل محصولات و نواحی تولیدی، فروش و بازاریابی، حمل‌ونقل و پشتیبانی، برنامه‌ریزی و کنترل تولید (PPC) و مساعدت سازمان‌های مرتبط بیرونی از جمله شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای و رانندگان زحمت‌کش منطقه بوده که شایسته قدردانی است.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین