شنبه 30 تير 1403 شمسی /7/20/2024 11:13:03 AM

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارن استان ایلام گفت: پروژه شرکت فولاد زاگرس ایوان با ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
شرکت فولاد زاگرس ایوان ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش بیرونیت به نقل از ایرنا، رضا محمد رحیمی با اشاره به اینکه این واحد تولیدی قرار است خوراک مورد نیاز دیگر کارخانه‌ها مثل کارخانه «نورد ایوان غرب» را فراهم کند، اظهار کرد: عملیات اجرایی فولاد زاگرس توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال ۹۲ آغاز شد.

وی افزود: از ابتدای دولت سیزدهم پیشرفت فیزیکی پروژه شرکت فولاد زاگرس ایوان ۸۶ درصد بود که تا اردیبهشت ماه سال جاری این میزان به ۹۶ درصد رسیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام میزان افزایش پیشرفت فیزیکی این پروژه را در دولت سیزدهم ۱۰ درصد عنوان کرد و یادآور شد: با ارتقا پیشرفت فیزیکی طرح و رفع مشکلات زیرساختی و تامین برق مورد نیاز کارخانه این پروژه در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

محمدرحیمی ادامه داد: واحد ذوب که در این مجموعه در حال احداث بوده قرار است که شمش فولادی که مورد مصرف کارخانه های نورد را تولید کند.

وی خاطرنشان کرد: نصب تمام سیستم‌های مختلف کارخانه از قبیل تجهیزات برقی، مکانیکی و نوردی توسط مهندسان و متخصصین داخلی انجام شده است.

به گفته محمدرحیمی تعداد ۱۵۰ نفر را به صورت مستقیم و در حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این کارخانه مشغول به کار هستند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین